Skip to content

Spoločnosť

Všestranný partner pre stavebné práce na Slovensku.

Spoločnosť PORR pôsobí na Slovensku od roku 1991. V roku 2010 sme sa zlúčili so spoločnosťou TEERAG-ASDAG Slovakia a vytvorili sme Skupinu podnikov. Odvtedy PORR na Slovensku podniká pod názvom PORR s.r.o. 

Sme flexibilná spoločnosť pre stavebné projekty na celom území Slovenska, poskytujeme komplexné stavebné služby, realizujeme projekty rôznych veľkostí a zabezpečujeme príslušné projektovanie a financovanie stavebných a prevádzkových služieb.

Pokiaľ ide o pozemné staviteľstvo, naše portfólio služieb pokrýva nielen projekty pre generálnych zhotoviteľov, ako sú napríklad nákupné centrá, kancelárie a podnikové budovy, ale aj supermarkety pre domácich majstrov. V oblasti inžinierskych stavieb, sa zameriavame najmä na rozsiahle projekty infraštruktúry, napríklad cesty, mosty, železničné trate a elektrárne, ktoré ponúkame a realizujeme pre štátnych aj súkromných zákazníkov. 

PPP projekty a široké spektrum našich výnimočných zručností predstavujú ďalší hlavný pilier našich aktivít. Vzhľadom na spoluvlastníctvo dvoch obaľovní asfaltových zmesí na Slovensku sme schopní výrazne prispieť k výrobe asfaltu a k údržbe dopravnej infraštruktúry štátu.

Výstavba v srdci Európy. Aj mimo neho.

Vďaka medzinárodnému zastúpeniu, ktoré je súčasťou skupiny PORR, dokážeme ponúknuť schopnosti a odborné znalosti vo všetkých sektoroch stavebného priemyslu. Hlavná centrála skupiny PORR sídli v rakúskej Viedni. Jej domovské trhy sú Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, the Česko, Poľsko, Rumunsko and Slovensko. Ďalšie pobočky siahajú od Nórska po Katar a Spojené arabské emiráty. Sme hrdí na to, že sme súčasťou tejto medzinárodnej a úspešnej skupiny.

 

O nás
Poskytovateľ komplexných služieb s medzinárodným zastúpením.
Viac o spoločnosti PORR s.r.o.
Služby
Stavebná spoločnosť, ktorú by ste mali mať po svojom boku.
K ponuke našich služieb
Projekty
Úspešne realizované projekty.
Pozrite si naše projekty