Skip to content

Spoločnosť

Inteligentné budovanie spája ľudí.

V spoločnosti PORR sa riadime heslom: Inteligentná výstavba spája ľudí. Naším cieľom je zosúladiť vysoké nároky na kvalitu, technológie a efektívnosť s požiadavkami všetkých, ktorí sa podieľajú na našich projektoch - či už sú to klienti, projektanti, subdodávatelia alebo užívatelia. Koniec koncov, staviame s ľuďmi a pre ľudí.

Hodnoty ako dôveryhodnosť, spoľahlivosť a orientácia na zákazníka, tímová práca a partnerstvo sú súčasťou našej každodennej práce a identity.

Manažment
Manažment spoločnosti PORR s.r.o. Znamená kvalitu a stabilitu.
Viac na
O nás
Poskytovateľ komplexných služieb s medzinárodným zastúpením.
Viac o spoločnosti PORR s.r.o.
Služby
Stavebná spoločnosť, ktorú by ste mali mať po svojom boku.
K ponuke našich služieb
Projekty
Úspešne realizované projekty.
Pozrite si naše projekty
Systém riadenia
Riadenie kvality má u nás tradíciu.
Viac o systéme riadenia
Bezpečnosť a ochrana zdravia
Nulová nehodovosť. Zdravie a bezpečnosť sú našou najvyššou prioritou.
Viac o bezpečnosti a ochrane zdravia

Všestranný partner pre stavebné práce na Slovensku.

Spoločnosť PORR pôsobí na Slovensku od roku 1991. V roku 2010 sme sa zlúčili so spoločnosťou TEERAG-ASDAG Slovakia a vytvorili sme Skupinu podnikov. Odvtedy PORR na Slovensku podniká pod názvom PORR s.r.o. 

Sme flexibilná spoločnosť pre stavebné projekty na celom území Slovenska, poskytujeme komplexné stavebné služby, realizujeme projekty rôznych veľkostí a zabezpečujeme príslušné projektovanie a financovanie stavebných a prevádzkových služieb.

Pokiaľ ide o pozemné staviteľstvo, naše portfólio služieb pokrýva nielen projekty pre generálnych zhotoviteľov, ako sú napríklad nákupné centrá, kancelárie a podnikové budovy, ale aj supermarkety pre domácich majstrov. V oblasti inžinierskych stavieb, sa zameriavame najmä na rozsiahle projekty infraštruktúry, napríklad cesty, mosty, železničné trate a elektrárne, ktoré ponúkame a realizujeme pre štátnych aj súkromných zákazníkov. 

PPP projekty a široké spektrum našich výnimočných zručností predstavujú ďalší hlavný pilier našich aktivít. Vzhľadom na spoluvlastníctvo dvoch obaľovní asfaltových zmesí na Slovensku sme schopní výrazne prispieť k výrobe asfaltu a k údržbe dopravnej infraštruktúry štátu.

Výstavba v srdci Európy. Aj mimo neho.

Vďaka medzinárodnému zastúpeniu, ktoré je súčasťou skupiny PORR, dokážeme ponúknuť schopnosti a odborné znalosti vo všetkých sektoroch stavebného priemyslu. Hlavná centrála skupiny PORR sídli v rakúskej Viedni. Jej domovské trhy sú Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, the Česko, Poľsko, Rumunsko and Slovensko. Ďalšie pobočky siahajú od Nórska po Katar a Spojené arabské emiráty. Sme hrdí na to, že sme súčasťou tejto medzinárodnej a úspešnej skupiny.