Skip to content

O nás

Poskytovateľ komplexných služieb s medzinárodným zastúpením.

Spoločnosť PORR s.r.o., ktorá bola založená v Bratislave v roku 1990, sa vždy zameriavala najmä na sektor pozemného staviteľstva. Prvými zákazníkmi boli slovenské banky, reťazce rýchleho občerstvenia a čerpacie stanice. Neskôr začala spoločnosť realizovať väčšie projekty ako generálny zhotoviteľ a stala sa hrdým členom skupiny PORR.

Proces, počas ktorého sme sa stali relevantným hráčom slovenského stavebného priemyslu, bol založený na vysokých štandardoch, ktoré sme si stanovili. Základom nášho úspechu je naše nadšenie pre včasné dokončenie projektov a súčasné dosiahnutie kvalitných výsledkov. A samozrejme aj dôvodom, prečo sa na nás zákazníci spoliehajú.

Sami seba vnímame ako poskytovateľa komplexných služieb, ktorý ponúka služby od projektovania po realizáciu, a tak pokrýva celý hodnotový reťazec stavebného odvetvia. Naše portfólio siaha od výstavby ciest a mostov až po budovanie letísk, kancelárskych budov, veľkých obytných budov, priemyselných a logistických budov, ako aj nemocníc alebo športových zariadení. Spoločnosť PORR je vyhľadávaný partner pre stavebné projekty každej veľkosti. Tešíme sa na vás.

Manažment
Stavebníctvo je práca s ľuďmi.
O našom manažmente
Organizácia
Efektívna organizácia s medzinárodným pozadím.
O našej organizácii
História
PORR: Priekopnícky duch od roku 1869.
O našej histórii