Skip to content

Kariéra

Inteligentné stavanie potrebuje motivovaných a všestranne nadaných ľudí s originálnym myslením.

Staviame výškové budovy, nemocnice alebo vzdelávacie zariadenia rovnako ako mosty, cesty a tunely - a ešte oveľa viac. Ako poskytovateľ kompletných služieb pokrývame všetky oblasti stavebníctva. Pre rozmanité úlohy potrebujeme rovnako rozmanitých zamestnancov.

Zaujíma Vás, aké kariérne možnosti u nás máte? Potom ste tu správne.

Odborníci.

Inteligentné stavanie potrebuje tvorivé talenty.

Odbornosť našich zamestnancov nám dáva rozhodujúcu konkurenčnú výhodu. PORR im ponúka veľa možností na zvýšenie kvalifikácie, aby patrili k najlepším vo svojom odbore aj v budúcnosti. Podporujeme tak našich zamestnancov v ich odbornom aj osobnom raste.

Chcete sa samostatne rozhodovať? Ste tímový hráč, otvorený inováciám a špecialista vo svojom odbore? Dajte svojej kariére novú perspektívu. V PORRe nájdete množstvo zaujímavých a rozmanitých úloh v technickej aj ekonomickej oblasti.

Všetky naše aktuálne ponuky práce nájdete tu: voľné pozície. Pokiaľ momentálne žiadna ponuka nezodpovedá Vášmu profilu, alebo sa zaujímate o pozíciu na niektorom z našich ďalších trhov, budeme sa tešiť na Váš životopis a záujem o prácu u nás.

Absolventi.

Odštartujte svoju kariéru v PORRe.

Dokončili ste vzdelanie na vysokej alebo odbornej škole a teraz sa chystáte uplatniť svoje vedomosti v praxi? Potom ste na správnom mieste. PORR Vám ponúka rôzne absolventské pozície na rozbehnutie Vašej individuálnej kariéry. Aby sme profesionálne zvládli budúce výzvy a stále ostali na špici, hľadáme absolventov s najlepším vzdelaním.

Priamy štart.

Možno ste už počas štúdia získali dostatočné znalosti a viete, v ktorej oblasti by ste chceli pracovať. Začnite v PORRe a môžete hneď prevziať zodpovednosť vo svojej funkcii. Skúsení kolegovia budú po Vašom boku a počas prvých týždňov Vám ponúknu pomoc a radu, aby Vám uľahčili štart. Vďaka nim sa rýchlo zorientujete v novom pracovnom prostredí a ľahšie sa integrujete. To Vám pomôže, aby ste v čo najkratšom čase mohli samostatne riešiť svoje úlohy.

Študenti.

Inteligentné stavanie potrebuje nové nápady.

Chceli by ste zbierať prvé pracovné skúsenosti už počas svojho štúdia alebo sa pripraviť na štart svojej kariéry v spoločnosti PORR? Ponúkame Vám veľa príležitostí.

Stážisti.

Inteligentné stavebníctvo potrebuje všestranných ľudí.

Chcete zistiť, kam by mala smerovať Vaša profesionálna budúcnosť? Potom využite príležitosť, spoznať rôzne odbory v úspešne rastúcej spoločnosti a uchádzajte sa o prax u nás.

Robotnícke profesie.

Inteligentné stavebníctvo potrebuje podnikavých ľudí.

Pracovitosť a spoľahlivosť sú vlastnosti, ktoré tvoria rozdiel. A presne tie prináša do PORRu náš motivovaný a dobre vyškolený robotnícky personál. Preto je tiež naším cieľom, stavať čo najviac projektov s pomocou našich vlastných zamestnankýň a zamestnancov. To je dôvod, prečo neustále hľadáme nových kvalifikovaných kolegov na robotnícke profesie. A keďže ponúkame našim zákazníkom široké portfólio svojich služieb, ponúkame aj našim robotníkom rozmanité možnosti.